Лежај 8030
 • Лежај 8030
 • Лежај 8030
 • Лежај 8030

Лежај 8030

27.600 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 7828
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 220 х 265 x 83 cm
 • Висина на лежај: 44 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 • * Цената се однесува ограничен избор дезени.
 • * Цената се однесува на лежај со вклучена подница
 • * Монтажата не е вклучена во цената.
 • * Опција за нарачка со платна Ф категорија(избор боја): 30.900 денари
 •  
 • Душекот не е вклучен во цената.
  Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 • *Цената се однесува ограничен избор дезени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS