АГ ФЕЛИПЕ
 • АГ ФЕЛИПЕ
 • АГ ФЕЛИПЕ
 • АГ ФЕЛИПЕ

АГ ФЕЛИПЕ

79.900 ден.
Производител: COTTA
Шифра на производ: 10639
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 277 x 224 cm 
 • 3-тросед: L 188 x W 100 x H 75-95 cm
 • 2-двосед: L 224 x W 105 x H 75-95 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Бои: 
 • - Црна
 • - Кафена
 • Број на бои: Еднобојна
 • Материјал на изработка: Природна кожа
 • Механизам за потпирање глава: Да
 • Ногари: Хромирани метални ногари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS