АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА

АГ МИКА

30.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9857
Достапност: Распродадено
Количина:
 • Димензии: 260 x 190 cm 
 • 3-тросед: L 175 x W 100 x H 95 cm
 • 2-двосед: L 190 x W 85 x H 95 cm
  Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 58 / 71 cm
 • Димензија за спиење: 145 x 240 cm 
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање (спуштање наслон).
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-30, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
 • Механизам на тросед: Спуштање наслон
 • Ногари: Дрвени, конусни
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  

АГ МИКА од залиха 30.900 денари

АГ МИКА (платно категорија С) 33.900 денари

 • АГ МИКА (платно категорија Ф) 36.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS