АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН

АГ МИНИ МОРГАН

35.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10899
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm  
 • страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm
 • страна 2: L 175 x W 105 x H 78-92 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 55 / 105 cm
 • Димензии за спиење: 130 x 215 cm
 • Бои: Еднобојна
 • Седиште: HR-35 сунѓер, деб 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно палто
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб.11 cm обликуван
 • Механизам на троседМетален едноделен
 • Механизам на двоседДополнителен простор за складирање
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • АГ МИНИ MOРГАН oд залиха 35.900 денари
 • АГ МИНИ MOРГАН (платно категорија С) 38.900 денари

  • АГ МИНИ МОРГАН (платно категорија Ф) 40.900 денари

   

  • Бесплатна испорака.
  •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS