АГ ПЕРА

АГ ПЕРА

63.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10683
Достапност: Распродадено
Количина:
 • Димензии: 335 х 290 cm
 •    3-Тросед: L 251 x W 84 x H-80 cm
 •    2-Двосед: L 290 x W 84 x H-80 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
  Длабочина на седиште: 53 cm
  Димензии за спиење (тросед): 110 х 180 cm
  Димензии за спиење (двосед): 110 х 130 cm
 •  
 • Бои: Крем
 • Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф. Со клик-клак механизми за спиење на двата елемента и дополнителен простор за складирање под механизмите. Дрвени ногари.
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS