АКЦИЈА

Супер намалени производи.
ПОВЕЛЕТЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Плакар ШАЈН Плакар ШАЈН
Д: 120 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја: Бела Изработка: Трокрилен ормар..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Ормар ДУО Ормар ДУО
Д: 80 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
6.300 ден.
без ДДВ: 5.339 ден.
-7%
Блок кујна ЕВА Блок кујна ЕВА
Д: 200 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 72 cm ..
13.900 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Комода ДАРО Комода ДАРО
Д: 240 x Ш: 38.5 x В: 191 cm
Димензии: 240 х 38,5 х 191 cm Димензии за ТВ: 98,5 х 97 cm Боја: Даб..
14.600 ден.
без ДДВ: 12.373 ден.
Трп. маса СОФИЈА Трп. маса СОФИЈА
Д: 150 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 150 x 90 х 76 cm Боја: Даб Арвен Изработка: Трпезариска мас..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Трп. маса ТРАНСФОРМЕР Трп. маса ТРАНСФОРМЕР
Д: 160 x Ш: 80 x В: 75 cm
Димензии: 160 x 80 x 75 cm Димензии на склопена: 80 x 36 x 75 ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Закачалка ЛАКИ Закачалка ЛАКИ
Д: 150 x Ш: 38 x В: 200 cm
Димензии: 150 x 38 х 200 cm Боја: Сонома Арвен Изработка: Изработе..
13.300 ден.
без ДДВ: 11.271 ден.
Закачалка МЕДО Закачалка МЕДО
Д: 150 x Ш: 36 x В: 195 cm
Димензии: 150 x 36 х 195 cm Боја: Сонома Арвен Изработка: Висококвалитетна и..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Закачалка СИМПЛ Закачалка СИМПЛ
Д: 120 x Ш: 137 x В: 200 cm
Димензии: 120 x 37 х 200 cm Боја: Сонома Арван Изработка: Изработена од високо..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода БЕСТА 9045
Д: 330 x Ш: 46 x В: 175.5 cm
Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm - Висок елемент:..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Лежај ДУО со две натказни
Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 70 cm Висина на лежај: 30 cm Димензии за душе..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Спална соба МЕДО Спална соба МЕДО
Димензии:  - лежај: 221 х 229 х 105 cm висина за лежај: 30 cm - ди..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
-8%
Комода МЕДЕО НОВА
Д: 230 x Ш: 42 x В: 190 cm
Димензии: 230 х 42 х 190 cm - долен елемент за ТВ: 165 х 42 х 36 cm - долен елеме..
10.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
Мебел-Ви обезбедува достава на сите производи купени во сопствените салони. Доставата на производ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Детска соба ЛАЈМ Детска соба ЛАЈМ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 71 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
14.300 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
-6%
Спална соба ЕЛИЗА Спална соба ЕЛИЗА
Димензии:  - лежај: 160 х 200 x 28,5 cm (70 cm табла) - трокрилен ..
16.900 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
ТВ Комода КОМБО ТВ Комода КОМБО
Димензии: 190 х 40,5 x 59 cm Боја: Орев Адмирал со Бела Софт Изработка: Т..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
Ормар ТРИО Ормар ТРИО
Д: 80 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
-10%
Сандаче за чевли ТОМАС Сандаче за чевли ТОМАС
Д: 55 x Ш: 36.5 x В: 118.5 cm
Димензии: 55 x 36,5 х 118,5 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Иверка *Производ..
4.400 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.729 ден.
Лежај МАСИМО Лежај МАСИМО
Надворешни димензии: 226 x 206 х 78 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm ..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS