Allegro душеци

Allegro душеци
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Душек Алегро Мемори
Како се изработува Allegro Memory 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nb..
9.540 ден.10.600 ден.
без ДДВ: 8.085 ден.
-10%
Душек Алегро Премиум
Како се изработува Allegro Premium 1. Штепувана обвивка составена од:     -&n..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Душек Алегро Покет
Како се изработува Allegro Pocket 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nb..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
Како се изработува Allegro Delux 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
6.840 ден.7.600 ден.
без ДДВ: 5.797 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
Како се изработува Allegro Orthoped 1. Штепувана обвивка составена од:     -&..
5.310 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.500 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
Димензии: 200 х 200 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 1..
891 ден.990 ден.
без ДДВ: 755 ден.
-10%
Душек Алегро Бејби
Allegro Baby Димензија: 60x120cm Дебелина на душек: 10cm Состав: - Сунѓер со специфична г..
1.341 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-10%
Душек Алегро Елеганс
Како се изработува Allegro Elegance 1. Штепувана обвивка составена од:     - ..
3.240 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.746 ден.
-10%
Перница Алегро Софт Тач
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 100% Пра..
225 ден.250 ден.
без ДДВ: 191 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS