Allegro душеци

Allegro душеци
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Душек Алегро Мемори
Како се изработува Allegro Memory - Антиалергиско и антибактериско платно - Сунѓер со дебели..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Душек Алегро Премиум
Како се изработува Allegro Premium 1. Антиалергиско и антибактериско платно 2. Сунѓер со деб..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Душек Алегро Покет
Како се изработува Allegro Pocket - Антиалергиско и антибактериско платно - Вата - Сунѓер ..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Душек Алегро Делукс
Како се изработува Allegro Delux - Антиалергиско и антибактериско платно - Сунѓер со дебелин..
7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
Душек Алегро Ортопед
Како се изработува Allegro Orthoped - Антиалергиско и антибактериско платно - Сунѓер со дебе..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Јорган Алегро Софт Тач
Димензии: 200 х 200 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 1..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Душек Алегро Бејби
Allegro Baby Димензија: 60x120cm Дебелина на душек: 10cm Состав: - Сунѓер со специфична г..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Душек Алегро Елеганс
Како се изработува Allegro Elegance - Антиалергиско и антибактериско платно - Вата - Платн..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Перница Алегро Софт Тач
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 100% Пра..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS