Almero

Almero
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Душек Аlmero Crown
Карактеристики Ортопедски Слој од кокосови влакна заради удобност HR пена Раскошно ватир..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Душек Аlmero Delux
Карактеристики Ортопедски Мек филц Обликувана пена Раскошно ватирани Херкул жичано јад..
9.540 ден.10.600 ден.
без ДДВ: 8.085 ден.
-10%
Душек Аlmero Visco Line
Карактеристики Антибактериски Visco пена HR пена Раскошно ватирани Систем со џебн..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS