COTTA

COTTA
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ БОЛОЊА
Димензии: 257 х 220 cm 3-тросед: L 168 х W 100 х H 82 cm 2-двосед: L 220 х W 100 х H 82 cm В..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
Димензии: 305 х 225 cm 3-тросед: L 180 х W 105 х H 76-95 cm 2-двосед: L 225 х W 135 х H ..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
Димензии: 253 х 200 cm 3-тросед: L 159 х W 102 х H 75-92 cm 2-двосед: L 200 х W 100 х H 75-92..
60.210 ден.66.900 ден.
без ДДВ: 51.025 ден.
-10%
АГ РЕЛИ
Димензии: 285 х 222 cm 3-тросед: L 189 х W 98 х H 90 cm 2-двосед: L 222 х W 100 х H 90 cm Височин..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
АГ СИСАЈД
Димензии: 255 х 218 cm 3-тросед: L 162 х W 100 х H 86-107 cm 2-двосед: L 218 х W 100 х H..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
Димензии: 277 х 224 cm 3-тросед: L 188 х W 100 х H 75-95 cm 2-двосед: L 224 х W 105 х H 75-95..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
ТДФ НЕБОЛО
3-тросед: L 206 х W 95 х H 92 cm 2-двосед: L 171 х W 95 х H 92 cm 1-фотеља: L 114 х W 95..
96.900 ден.
без ДДВ: 82.119 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS