Релакс Фотеља ДАКОТА
  • Релакс Фотеља ДАКОТА
  • Релакс Фотеља ДАКОТА

Релакс Фотеља ДАКОТА

15.900 ден.
Димензии: Д: 71 cm  x  Ш: 91 cm  x  В: 103 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12044
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


  • Димензии: 71 х 91-158 x 103-83 cm
  • Боја: 
  • - Темно Сина
  • Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од висококвалитетен штоф во Сина боја.  Recliner function.
  • Бесплатна испорака.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS