Детски соби

Детски соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Лежај НИНО
Димензии: 96 x 206 х 84,5 cm Висина за лежај: 40 cm Дименз..
7.740 ден.8.600 ден.
без ДДВ: 6.559 ден.
-15%
Детска соба СТЕФАНИ
Димензии: 285 х 55,5 х 200 cm - димензии за прв душек: 90 х 200 cm - диме..
18.360 ден.21.600 ден.
без ДДВ: 15.559 ден.
-15%
Детска соба КИКО
Димензии:  - лежај: 129 x 205 x 90 cm - димензии за душек: 120 х 200 cm - ..
23.715 ден.27.900 ден.
без ДДВ: 20.097 ден.
Детска соба ТИМОН
Димензии:  - Кревет (2 броја): 204,5 x 94,5 x 84 cm (за душек: 90 х 200 cm) - Ноќно ор..
24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
-15%
Детска соба МАТЕЈ
Димензии:  - лежај: 129 x 205 x 85,5 cm (за душек 120 х 200 cm) - ормар: 127 x 60 x 195 ..
20.910 ден.24.600 ден.
без ДДВ: 17.720 ден.
-10%
Детско креветче ХЕПИ
Димензии: 145 x 76 x 70 cm Боја:  - Среќна џунгла принт - Среќна принцеза Израб..
9.540 ден.10.600 ден.
без ДДВ: 8.085 ден.
-10%
Лежај СИМПЛ
Димензии: 192 x 84 х 71 cm Димензии за душек: 80 х 190 cm Боја:  ..
5.940 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.034 ден.
-10%
Лежај ТИМОН
Димензии: 94,5 x 204 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: ..
8.640 ден.9.600 ден.
без ДДВ: 7.322 ден.
-15%
Детска соба КАПРИЦИА
Димензии:  - лежај: 95 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm ..
14.365 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.174 ден.
Биро БАРУ
Димензии: 109 x 55 х 62-88 cm Боја: Бела / Сина / Розева Изработка: ..
8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Детска соба ДАНИЕЛ
Димензии:  - кревет: 94 х 206,4 х 30-80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
-10%
Лежај КОЛЕЏ
Димензии: 95,5 x 227,5 х 73 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&nbs..
10.440 ден.11.600 ден.
без ДДВ: 8.847 ден.
Биро КОМБИНО
Димензии: 110 х 60 х 76,3 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Трокрилен ормар КОМБИНО
Димензии: 136 х 58 х 197 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сон..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
Натказна КОМБИНО 40
Надворешни димензии: 45 х 34,5 x 37 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-10%
Лежај СИМОНА
Надворешни димензии: 90 x 210 х 75 cm Димензии (спуштен лежај): 160 х 19..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
Биро МАКСИ 2
Димензии: 117 x 52 х 72,5 cm Боја: Крем Изработка: Компјутерско биро, из..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
-10%
Лежај ПЕНКО
Димензии: 94,5 x 204,2 х 50 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја..
8.370 ден.9.300 ден.
без ДДВ: 7.093 ден.
Детска соба РАВЕН
Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm ..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
-15%
Детска соба КОЛОРС
Димензии:  - лежај со фиока: 95,4 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 20..
27.115 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 22.979 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS