Акција
-10%
АГ ВЕНЕЦИЈА
25.900 ден.28.900 ден.
25.900 ден.28.900 ден.
-14%
АГ ЕКОНОМИК
18.900 ден.21.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
18.900 ден.21.900 ден.
-12%
Барски стол ЗВЕЗДА
2.900 ден.3.300 ден.
2.900 ден.3.300 ден.
-33%
Бифе ATTENTION
13.900 ден.20.900 ден.
13.900 ден.20.900 ден.
-26%
Бифе MARLOW
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-22%
Бифе АБРО
13.900 ден.17.900 ден.
13.900 ден.17.900 ден.
-29%
Бифе МАЛВИН
9.900 ден.13.900 ден.
9.900 ден.13.900 ден.
-33%
Бифе С803
19.900 ден.29.900 ден.
19.900 ден.29.900 ден.
-25%
Витрина КОМБИНО
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-9%
Клацкалка БЕН 2
6.900 ден.7.600 ден.
6.900 ден.7.600 ден.
-10%
Клуб маса АЗАЛИА
5.300 ден.5.900 ден.
5.300 ден.5.900 ден.
-20%
Клуб маса КОМБИНО
7.900 ден.9.900 ден.
7.900 ден.9.900 ден.
-34%
Клуб маса МЕЛИСА
3.900 ден.5.900 ден.
3.900 ден.5.900 ден.
-31%
Клуб маса САНТА
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-14%
Клуб маса ТРИКС
5.900 ден.6.900 ден.
5.900 ден.6.900 ден.
-14%
Комода 129
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-10%
Комода ЕЛЕНА
17.900 ден.19.900 ден.
17.900 ден.19.900 ден.
-18%
Комода КАБРИС
22.900 ден.27.900 ден.
22.900 ден.27.900 ден.
Аголни лежаи СИМПЛ

Аголни лежаи СИМПЛ

9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 2001
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 223,5 x 275 х 71 cm
 • Димензии за душек: 80 х 190 cm
 • Боја: Сонома
  Изработка: Аголен лежај со фиоки во аголот, изработен од иверка.
 • Душекот не е вклучен во цената.
  Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS