Акција
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-34%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-24%
ТВ комода 3002
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
-28%
Стол СТАР
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-11%
АГ АВАНТИ
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-16%
Клуб маса ATTENTION
6.600 ден.7.900 ден.
6.600 ден.7.900 ден.
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
Биро БАРУ

Биро БАРУ

5.900 ден.8.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9586
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 109 x 55 х 62-88 cm
  • Боја: Бела / Сина / Розева
  • Изработка: Детско биро изработено од медијапан и дрво. Во комплетот се вклучени 2 сета декорации.
  • *Производот се испорачува немонтиран.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS