Акција
-26%
Бифе MARLOW
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-14%
Закачалка 7
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-20%
Клуб маса Ј338А
19.120 ден.23.900 ден.
19.120 ден.23.900 ден.
-20%
Клуб маса Ј858А
18.320 ден.22.900 ден.
18.320 ден.22.900 ден.
-20%
Клуб маса Ј862
15.920 ден.19.900 ден.
15.920 ден.19.900 ден.
-31%
Клуб маса АЗАЛИА
5.900 ден.8.600 ден.
5.900 ден.8.600 ден.
-20%
Клуб маса ДКЈ301
15.920 ден.19.900 ден.
15.920 ден.19.900 ден.
-40%
Клуб маса ЗОЈА
2.600 ден.4.300 ден.
2.600 ден.4.300 ден.
-22%
Клуб маса КЛАУС
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-20%
Клуб маса КОМБИНО
7.900 ден.9.900 ден.
7.900 ден.9.900 ден.
-20%
Клуб маса ЛОКАРНО
7.900 ден.9.900 ден.
7.900 ден.9.900 ден.
-20%
Клуб маса МЕЛИСА
6.080 ден.7.600 ден.
6.080 ден.7.600 ден.
-39%
Клуб маса ФЕЛИЦИЈА
7.900 ден.12.900 ден.
7.900 ден.12.900 ден.
-20%
Клуб маса ФИНТ
5.520 ден.6.900 ден.
5.520 ден.6.900 ден.
-12%
Комода 179
14.900 ден.16.900 ден.
14.900 ден.16.900 ден.
-12%
Комода MARLOW
29.900 ден.33.900 ден.
29.900 ден.33.900 ден.
-8%
Комода АВРИЛ
22.900 ден.24.900 ден.
22.900 ден.24.900 ден.
-11%
Комода МОДУС
7.900 ден.8.900 ден.
7.900 ден.8.900 ден.
-18%
Комода ФИЛУ
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-13%
Спална соба РОМА
39.900 ден.45.900 ден.
39.900 ден.45.900 ден.
-12%
Спална соба СИЛВИА
45.900 ден.51.900 ден.
45.900 ден.51.900 ден.
-21%
Стол КАНА
2.290 ден.2.890 ден.
2.290 ден.2.890 ден.
-20%
ТВ комода 5
5.280 ден.6.600 ден.
5.280 ден.6.600 ден.
-24%
ТВ комода Ј867
15.900 ден.20.900 ден.
15.900 ден.20.900 ден.
-24%
ТВ комода Ј868
15.900 ден.20.900 ден.
15.900 ден.20.900 ден.
-20%
ТВ комода Д858
20.720 ден.25.900 ден.
20.720 ден.25.900 ден.
-23%
ТВ комода К190
16.900 ден.21.900 ден.
16.900 ден.21.900 ден.
-20%
ТВ комода КОМБИНО
6.320 ден.7.900 ден.
6.320 ден.7.900 ден.
-20%
ТВ комода ЛОКАРНО
7.920 ден.9.900 ден.
7.920 ден.9.900 ден.
-18%
ТВ комода С220
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-20%
ТВ комода СЕВЕРО
8.720 ден.10.900 ден.
8.720 ден.10.900 ден.
-20%
Трп. маса АМБЕР
19.120 ден.23.900 ден.
19.120 ден.23.900 ден.
-20%
Трп. маса ВЕРДИТЕ
23.920 ден.29.900 ден.
23.920 ден.29.900 ден.
-20%
Трп. маса ДКТ103
16.720 ден.20.900 ден.
16.720 ден.20.900 ден.
-20%
Трп. маса КЕНТ
9.520 ден.11.900 ден.
9.520 ден.11.900 ден.
-20%
Трп. маса ЛУБА
11.920 ден.14.900 ден.
11.920 ден.14.900 ден.
-22%
Трп. маса РОМА
4.900 ден.6.300 ден.
4.900 ден.6.300 ден.
-20%
Трп. маса СЕВИЉА
10.320 ден.12.900 ден.
10.320 ден.12.900 ден.
-19%
Трп. маса СТЈУАРТ
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-20%
Трп. маса Т805
19.900 ден.24.900 ден.
19.900 ден.24.900 ден.
-20%
Трп. маса У27
19.120 ден.23.900 ден.
19.120 ден.23.900 ден.
Детска соба ДАНИЕЛ
 • Детска соба ДАНИЕЛ

Детска соба ДАНИЕЛ

21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8954
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии: 
 • - кревет: 94 х 206,4 х 30-80 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 122 х 52 х 190 cm
 • - биро: 120 х 50 х 85 cm
 • - библиотека над биро: 120 х 30 х 55 cm
 • - натказна: 50 х 40 х 44 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Висококвалитетна иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS