Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Детска соба ДАНИЕЛ
 • Детска соба ДАНИЕЛ

Детска соба ДАНИЕЛ

23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8954
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - кревет: 94 х 206,4 х 30-80 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 122 х 52 х 190 cm
 • - биро: 120 х 50 х 85 cm
 • - библиотека над биро: 120 х 30 х 55 cm
 • - натказна: 50 х 40 х 44 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Висококвалитетна иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS