Детска соба ДАНИЕЛ

Детска соба ДАНИЕЛ

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8954
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказна: 94 х 206,4 х 30-80 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 120 х 52 х 190 cm
 • - библиотека над биро: 120 x 30 х 55 cm
 • - натказна: 50 х 40 х 44 cm
 • Боја: како на фотографијата
 • Изработка: Висококвалитетна иверка.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

МОНТАЖНА ШЕМА
ДЕТСКА СОБА ДАНИЕЛ

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: games, children, room, space,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS