Акција
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
ТВ комода 2010
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-15%
Стол ЛУМОС
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол КАИТИ
3.221 ден.3.790 ден.
3.221 ден.3.790 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
2.966 ден.3.490 ден.
2.966 ден.3.490 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
Клуб маса МИС
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
2.465 ден.2.900 ден.
2.465 ден.2.900 ден.
-15%
Стол ВЕНЕЦИЈА
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
Клуб маса ЗЕУС
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол ПИРИТЕ
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол БОНО
3.052 ден.3.590 ден.
3.052 ден.3.590 ден.
-10%
ТДФ ВЕРНАНЦА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-15%
Стол СНОУ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
Детска соба КЕРЕМ
 • Детска соба КЕРЕМ

Детска соба КЕРЕМ

27.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10705
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказна: 95 х 204 х 85 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 120 х 55 х 200 cm
 • - елемент со полици: 41 х 43 х 172 cm
 • - биро: 94 х 57 х 85 cm
 • - натказна: 57 х 38 х 41 cm
 • - комода: 80 х 42 х 78 cm
 • Боја: Крем со Кафена
 • Изработка: ВДетска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм во Перла (Крем) боја и Меркур (Кафена) боја (корпус).
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

МОНТАЖНА ШЕМА
ДЕТСКА СОБА КЕРЕМ

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: games, children, room, space,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS