Акција
Детска соба МАГИ
 • Детска соба МАГИ

Детска соба МАГИ

16.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10516
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - Лежај: 94,5 х 207,5 х 91 cm  (за душек: 90 х 200 cm)
 • - Плакар: 80 х 52,5 х 201 cm
 • - Биро: 85 х 57 х 84 cm
 • - Фиокар: 80 х 34,5 х 81 cm
 • - Натказна: 42 х 37 х 49 cm
 • Боја: Костен Вирџинија со Магента
 • Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 30 работни денови.
  *Бесплатна испорака.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS