Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Детска соба МАТЕЈ
 • Детска соба МАТЕЈ

Детска соба МАТЕЈ

24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9694
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 129 x 205 x 85,5 cm (за душек 120 х 200 cm)
 • - ормар: 127 x 60 x 195 cm
 • - биро: 120 x 55 x 200 cm
 • - натказна: 50 x 40 x 52 cm
 • - полица: 120 x 24 x 62 cm

  Боја: Розева со Бела - како на фотографијата

 • Изработка: Висококвалитетна иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
ДЕТСКА СОБА МАТЕЈ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS