Детски соби

Детски соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Детска соба КЕРЕМ
Димензии:  - лежај со натказна: 95 х 204 х 85 cm - димензии за душек: 90 х..
25.110 ден.27.900 ден.
без ДДВ: 21.280 ден.
-10%
Биро ХУД
Димензии: 129 х 60 х 76,5cm Боја: Даб Изработка: Биро изработно од иверка со црни м..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Биро НЕТ
Димензии: 110 х 60 х 76,5cm Боја: Бела Изработка: Компјутерско биро, изра..
5.940 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.034 ден.
-10%
Кревет со фиоки МИА
Димензии: 94 x 204 x 50 cm Димензии за душек: 90 x 200 cm Боја: ..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Кревет на спрат ТРОПИКАНА
Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димензии за душек 1: 90 x 200 cm Дим..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Детска соба РИВА
Димензии:  - лежај со фиока: 105 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 200..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
Детска соба РОМА
Димензии:  - лежај со фиока: 140 х 205 х 84 cm (висина на лежај: 40cm) - димензии..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
Детска соба МОДЕРН
Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Лежај БЛУ
Димензии: 94,5 x 204 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Плакар БЛУ
Димензии: 130 х 55,5 х 191 cm Боја: Даб Ојстер со Бела и Син принт Израб..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Детска соба ЛАЈМ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 71 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Детска соба МАГИ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 207,5 х 91 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Детска соба СКАЈ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 70 cm (90 х 200 cm) - Ормар: ..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
-10%
Лежај ПОРТО 90
Димензии надворешно: 96 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&nb..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Биро СИТИ 3027
Димензии: 120 x 60 х 76 cm Боја: Еурека Изработка: Компјутерско биро, изработе..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
Димензии: 110 x 55 х 96 cm Боја: Темен Даб со Бела Изработка: Компјутерско б..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-10%
Детско креветче ХЕПИ
Димензии: 145 x 76 x 70 cm Боја:  - Среќна џунгла принт - Среќна принцеза Израб..
9.540 ден.10.600 ден.
без ДДВ: 8.085 ден.
Аголни лежаи СИМПЛ
Димензии: 223,5 x 275 х 71 cm Димензии за душек: 82 х 190 cm Боја: -..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
-10%
Биро БАРУ
Димензии: 109 x 55 х 62-88 cm Боја: Бела / Сина / Розева Изработка: ..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Детска соба ДАНИЕЛ
Димензии:  - кревет: 94 х 206,4 х 30-80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS