Акција
Детска соба РОМА 140
 • Детска соба РОМА 140
 • Детска соба РОМА 140
 • Детска соба РОМА 140
 • Детска соба РОМА 140
 • Детска соба РОМА 140

Детска соба РОМА 140

29.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10645
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со фиока: 140 х 205 х 84 cm (висина на лежај: 40cm)
 • - димензии за душек: 140 х 200 cm
 • - плакар: 150 х 61 х 210 cm
 • - тоалетна: 98 х 37 х 85 cm
 • - натказни x 2: 40 х 40 х 31 cm
 • Дезен: Светла Сонома со Антрацит(сива)
 • Изработка: Детска сома изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Лежајот од страните има 2 фиоки за складирање.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
ДЕТСКА СОБА РОМА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: children, room, play,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS