Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Детска соба ТИМОН

Детска соба ТИМОН

21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9851
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - Кревет (2 броја): 204,5 x 94,5 x 84 cm (за душек: 90 х 200 cm)
  - Ноќно ормарче (2 броја): 45 x 32,5 x 45 cm
  - Ормар: 86,5 x 52,5 x 191 cm
  - Библиотека: 45 x 32 x 170 cm
 • Боја: Даб Сива со Бела Софт
 • Изработка: Иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • МОЖНОСТ​ за купување лежај ТИМОН поединечно - 8.900денари 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS