Акција
Детско креветче ХЕПИ
 • Детско креветче ХЕПИ
 • Детско креветче ХЕПИ
 • Детско креветче ХЕПИ

Детско креветче ХЕПИ

10.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9587
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ДЕЗЕН:


 • Димензии: 145 x 76 x 70 cm
 • Боја: 
 • - Среќна џунгла принт
 • - Среќна принцеза
 • Изработка: Детски кревет изработен од ламинирана иверка, со вклучен душек.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS