Акција
Детска соба ДУО

Детска соба ДУО

12.990 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10424
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - кревет на спрат: 96 х 204,5 х 161 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - фиокар: 70 х 43 х 75 cm
 • - полица: 80 х 20 х 20 cm
 • Боја: Костен Вирџинија
 • Изработка: Иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Цената вклучува подници, без душек.
 • *Рок на испорака: 30дена
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS