Детски соби

Детски соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска соба МОДЕРН
Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Лежај БЛУ
Димензии: 94,5 x 204 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Детска соба ЛАЈМ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 71 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Детска соба МАГИ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 207,5 х 91 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Детска соба СКАЈ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 70 cm (90 х 200 cm) - Ормар: ..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
Детска соба МАКИ 120/190
Димензии:  - Лежај: 120,5 х 190 х 61 cm  (за душек: 120 х 190 cm) - н..
8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Детска соба ДУО
Димензии:  - кревет на спрат: 96 х 204,5 х 161 cm - димензии за душек: 90 х ..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
Биро СИТИ 3027
Димензии: 120 x 60 х 76 cm Боја: Еурека Изработка: Компјутерско биро, изработе..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Биро СИТИ 3025
Димензии: 110 x 55 х 96 cm Боја: Темен Даб со Бела Изработка: Компјутерско б..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Лежај НИНО
Димензии: 110 x 206,5 х 84 cm Висина за лежај: 37 cm Димензии з..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Детска соба МАТЕЈ
Димензии:  - лежај: 129 x 205 x 85,5 cm (за душек 120 х 200 cm) - ормар: 127 x 60 x 195 ..
24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Детско креветче ХЕПИ
Димензии: 145 x 76 x 70 cm Боја:  - Среќна џунгла принт - Среќна принцеза Израб..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Аголни лежаи СИМПЛ
Димензии: 223,5 x 275 х 71 cm Димензии за душек: 82 х 190 cm Боја: -..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
-20%
Лежај ТИМОН
Димензии: 94,5 x 204 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: ..
7.680 ден.9.600 ден.
без ДДВ: 6.508 ден.
Детска соба КАПРИЦИА
Димензии:  - лежај: 95 х 205 х 84 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm ..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Биро БАРУ
Димензии: 109 x 55 х 62-88 cm Боја: Бела / Сина / Розева Изработка: ..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Детска соба ДАНИЕЛ
Димензии:  - кревет: 94 х 206,4 х 30-80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Лежај КОЛЕЏ
Димензии: 95,5 x 227,5 х 73 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&nbs..
11.600 ден.
без ДДВ: 9.831 ден.
Биро КОМБИНО
Димензии: 110 х 60 х 76,3 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
-35%
Натказна КОМБИНО 40
Надворешни димензии: 45 х 34,5 x 37 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
1.300 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS