Детска соба КИКИ
 • Детска соба КИКИ

Детска соба КИКИ

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11431
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 94,5 х 204,5 х 81 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 140 х 52,5 х 201 cm
 • - биро: 120 х 60 х 76 cm
 • - натказна: 40 х 39,5 х 81 cm
 • Дезен: Сонома со Бела
 • Изработка: Висококвалитетна иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS