Акција
Детска соба КОЛОРС
 • Детска соба КОЛОРС

Детска соба КОЛОРС

29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8353
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со фиока: 95,4 х 205 х 84 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 94,5 х 52 х 200 cm
 • - биро: 130 х 60 х 75 cm
 • - бифе: 139 х 43 х 85 cm
 • - натказна: 50 х 41 х 40 cm
 • Дезен: Антрацит (костур) / Бела Софт (лице) / Жолта (отворени делови)
 • Изработка: Висококвалитетна иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

Монтажна шема

ДЕТСКА СОБА КОЛОРС

 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: children, room, play,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS