Акција
-15%
Стол ДЦ1741
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-15%
Ормар ЈУПИТЕР 207
15.900 ден.18.600 ден.
15.900 ден.18.600 ден.
-10%
АГ ХАКА
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-15%
Стол КАИТИ
3.221 ден.3.790 ден.
3.221 ден.3.790 ден.
-10%
Клуб маса ЗЕУС
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-19%
Бифе ЛОКАРНО
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-15%
Стол СНОУ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Клуб маса 4017
11.610 ден.12.900 ден.
11.610 ден.12.900 ден.
-15%
Стол ВЕНЕЦИЈА
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол ЈОСИФ
2.712 ден.3.190 ден.
2.712 ден.3.190 ден.
-13%
Спална соба УНО
19.900 ден.22.900 ден.
19.900 ден.22.900 ден.
-10%
Клуб маса АТЕНА
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол ДАЛТОН
2.380 ден.2.800 ден.
2.380 ден.2.800 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-15%
Стол СЕЛВИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
Лежај ПЕНКО
 • Лежај ПЕНКО
 • Лежај ПЕНКО

Лежај ПЕНКО

9.300 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8643
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 94,5 x 204,2 х 50 cm
 • Висина на лежај: 40,5 cm
 • Димензии за душек: 90 х 200 cm
 • Боја: 
 • - Какао
 • - Орев
 • Изработка: Единечен лежај изработен од иверка, со 3 дополнителни фиоки за складирање.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS