Акција
-27%
АГ РЕЛАКС
47.900 ден.65.900 ден.
47.900 ден.65.900 ден.
-10%
Душек Алегро Покет
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-17%
Блок кујна КЕЛН
24.900 ден.29.900 ден.
24.900 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
Биро ХУД
10.791 ден.11.990 ден.
10.791 ден.11.990 ден.
-10%
Витрина КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-15%
Детска соба РАВЕН
39.015 ден.45.900 ден.
39.015 ден.45.900 ден.
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
Детска соба РОМА
 • Детска соба РОМА
 • Детска соба РОМА
 • Детска соба РОМА
 • Детска соба РОМА
 • Детска соба РОМА

Детска соба РОМА

25.900 ден.31.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10645
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со фиока: 140 х 205 х 84 cm (висина на лежај: 40cm)
 • - димензии за душек: 140 х 200 cm
 • - плакар: 150 х 61 х 210 cm
 • - тоалетна: 98 х 37 х 85 cm
 • - натказни x 2: 40 х 40 х 31 cm
 • Дезен: Светла Сонома со Антрацит(сива)
 • Изработка: Детска сома изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Лежајот од страните има 4 фиоки за складирање.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
ДЕТСКА СОБА РОМА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: children, room, play,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS