Лежај СИМОНА
 • Лежај СИМОНА
 • Лежај СИМОНА
 • Лежај СИМОНА
 • Лежај СИМОНА
 • Лежај СИМОНА
 • Лежај СИМОНА

Лежај СИМОНА

18.500 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7249/7250
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 90 x 210 х 75 cm
 • Димензии (спуштен лежај): 160 х 195 x 43 cm
 • Изработка: Единечен лежај кој се продолжува. Можност за избор на лев или десен лежај.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 
​Лежај СИМОНА Стандард 20.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS