Детски соби

Детски соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска соба КИКИ Детска соба КИКИ
Димензии:  - лежај: 94,5 х 204,5 х 81 cm - димензии за душек: 90 х 200 ..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Лежај КОЛОРС
Димензии: 95,4 x 205 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Детска соба ДАНИЕЛ
Димензии:  - лежај со натказна: 94 х 206,4 х 30-80 cm - димензии за д..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Купувајте со ПОПУСТ и на РАТИ
Со кредитни картички на Стопанска Банка АД Скопје купувајте во Мебел-Ви на РАТИ БЕЗ КАМАТА (до 12 р..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Детска соба АДИ Детска соба АДИ
Димензии:  - лежај со натказна: 110 х 207 х 85 cm - димензии за душек:&nbs..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Детска соба ФАБИО Детска соба ФАБИО
Димензии:  - лежај: 128 х 205 х 91 cm - димензии за душек: 120 х 200 cm - ор..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Биро СИТИ 3041
Димензии: 120 x 50 х 75 cm Боја: Костен Изработка: Компјутерско биро, израбо..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Детска соба КЕРЕМ Детска соба КЕРЕМ
Димензии:  - лежај со натказна: 95 х 204 х 85 cm - димензии за душек: 90 х..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Биро ХУД Биро ХУД
Димензии: 129 х 60 х 76,5cm Боја: Даб Изработка: Биро изработно од иверка со црни м..
11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Биро НЕТ Биро НЕТ
Димензии: 110 х 60 х 76,5cm Боја: Бела Изработка: Компјутерско биро, изра..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.
Кревет со фиоки МИА Кревет со фиоки МИА
Димензии: 94 x 204 x 50 cm Димензии за душек: 90 x 200 cm Боја: ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Кревет на спрат ТРОПИКАНА Кревет на спрат ТРОПИКАНА
Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Детска соба РОМА Детска соба РОМА
Димензии:  - лежај со фиока: 140 х 205 х 84 cm (висина на лежај: 40cm) - димензии..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Лежај ПОРТО 90
Димензии надворешно: 96 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&nb..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Биро СИТИ 3038
Димензии: 120 x 60 х 76 cm Боја: Костен Изработка: Компјутерско биро, изработе..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Биро СИТИ 3025
Димензии: 110 x 55 х 96 cm Боја: Темен Даб со Бела Изработка: Компјутерско б..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Лежај КОЛЕЏ Лежај КОЛЕЏ
Димензии: 95,5 x 227,5 х 73 cm Димензии за душек 2бр.: 90 х 200 cm Боја..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Биро КОМБИНО Биро КОМБИНО
Димензии: 110 х 60 х 76,3 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.
Лежај КОМБИНО Лежај КОМБИНО
Надворешни димензии: 94 х 206 x 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Лежај СИМОНА Лежај СИМОНА
Надворешни димензии: 90 x 210 х 75 cm Димензии (спуштен лежај): 160 х 195 ..
17.500 ден.
без ДДВ: 14.831 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS