Комода ДУРАНГО
 • Комода ДУРАНГО
 • Комода ДУРАНГО

Комода ДУРАНГО

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9866
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 42 х 200 cm
 • - Горна полица: 110 x 25 x 41 cm
  - Елемент за ТВ: 200 x 41 x 36 cm
  - Елемент горен: 79.6 x 30 x 98.5 cm
  - Елемент долен: 79 x 34 x 194 cm
 • Боја: Црн Даб со MUD Даб
 • Материјал: Комода изработена од иверка во Црн даб MUD Даб боја и вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS