Душеци

Душеци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
Како се изработува Allegro Visco Relax 1. Штепувана обвивка составена од:    ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
Како се изработува Allegro Violin: 1. Штепувана обвивка составена од:     -&n..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Душек Алегро Верту
Како се изработува Allegro Vеrtu 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Наддушек Алегро Visco
ИЗРАБОТКА: 1. Штепована обвивка составена од: Квалитетен микрофибер 85 gsm (горен дел)..
5.310 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.500 ден.
-10%
Перница Алегро Луна
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Навлака: - памук - полнеж: 70gsm празни и гладки влакн..
711 ден.790 ден.
без ДДВ: 603 ден.
-10%
Перница Алегро AIR FLOW
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Плетена навлака 200gsm. Полнеж: NF ..
891 ден.990 ден.
без ДДВ: 755 ден.
-10%
Душек Алегро Премиум
Како се изработува Allegro Premium 1. Штепувана обвивка составена од:     -&n..
25.191 ден.27.990 ден.
без ДДВ: 21.348 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
Димензии: 200 х 200 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 1..
891 ден.990 ден.
без ДДВ: 755 ден.
-10%
Перница Алегро Софт Тач
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 100% Пра..
225 ден.250 ден.
без ДДВ: 191 ден.
-10%
Душек Алегро Покет
Како се изработува Allegro Pocket 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nb..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
Како се изработува Allegro Orthoped 1. Штепувана обвивка составена од:     -&..
6.299 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.338 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори
Како се изработува Allegro Memory 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nb..
10.251 ден.11.390 ден.
без ДДВ: 8.687 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
Како се изработува Allegro Delux 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
7.551 ден.8.390 ден.
без ДДВ: 6.399 ден.
-10%
Душек Алегро Елеганс
Како се изработува Allegro Elegance 1. Штепувана обвивка составена од:     - ..
4.140 ден.4.599 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS