Акција
-19%
Тросед ДИВАНО
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-44%
Комода БРАЈТ
12.900 ден.22.900 ден.
12.900 ден.22.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-19%
Клуб маса ДКЈ366-П2
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-31%
Бифе БЈАНКО
10.900 ден.15.900 ден.
10.900 ден.15.900 ден.
-29%
Тросед ВИОЛЕТ
16.900 ден.23.900 ден.
16.900 ден.23.900 ден.
-29%
Клуб маса ЦЕНЕК
8.900 ден.12.600 ден.
8.900 ден.12.600 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-28%
Стол СТАР
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-26%
Лежај ТЕРАПИ
9.600 ден.12.900 ден.
9.600 ден.12.900 ден.
-16%
Плакар ЈАВА
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-49%
Тоалетна КОМБИНО
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-11%
ТДФ ТАРА
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
Наддушек Алегро Visco

Наддушек Алегро Visco

5.900 ден.
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11186
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија НАДДУШЕК Виско:

ИЗРАБОТКА:

1. Штепована обвивка составена од:

 • Квалитетен микрофибер 85 gsm (горен дел)
 • Полнета со празни и гладки влакна од полиестер 100 gsm
 • Kвалитетен микрофибер 45 gsm (долен дел)
 • Штеп во форма на бранови
 • Патент на двете страни

2. Сунѓер HR 3028 oд 2 cm

3. Meмори пена од 1 cm (брановидна)

Висина на наддушек: 5 cm

Овој наддушек се приспособува на секој дел на телото и со тоа помага да се одржува нормалниот крвен притисок и се намалува бројот на превртувања во текот на спиењето.

 

Достапни димензии и цени:

 • ► 160 x 200 cm - 5.900 денари
 • ► 180 x 200 cm - 6.300 денари
   
  Бесплатна испорака.
   
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS