Акција
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-25%
ТДФ КАЈРА
26.900 ден.35.900 ден.
26.900 ден.35.900 ден.
-28%
Клуб маса КЕРЕС
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-41%
Клуб маса КУМБА
6.900 ден.11.600 ден.
6.900 ден.11.600 ден.
-43%
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
41.900 ден.51.900 ден.
41.900 ден.51.900 ден.
-38%
Бифе ГАСПАРО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-27%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
10.900 ден.14.900 ден.
10.900 ден.14.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет

Душек Алегро Покет

9.690 ден.
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 8366
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија Алегро Покет:

Како се изработува Allegro Pocket

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. HR сунѓер со дебелина 5 cm и густина 30 kg/m3
 • 3. Филц
 • 4. "POCKET" со висина 18 cm со метална рамка
 • 5. Филц
 • 6. Супер тврд сунѓер со дебелина 3 cm и густина 30 kg/m3
 • 7. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3
 • 8. Рачки со вентилациони отвори
 • Висина на душекот: 30 cm
 •  
 • Опис: Модерно решение на душек кој овозможува беспрекорна удобност.
 • Не пренесува движење благодарение на поединечно завитканите калеми кои се движат самостојно и се прилагодуваат на вашето тело.
 • Овој вид на душек нуди долготрајност, удобност и непречен одмор.

 • Достапни димензии и цени:
 •  
 • ► 90 x 200 cm - 9.690 денари
 • ► 160 x 200 cm - 18.990 денари
 • ► 180 x 200 cm - 19.990 денари
   
 •  
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS