Акција
-50%
Стол КЕЛН
1.990 ден.3.990 ден.
1.990 ден.3.990 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-26%
Клуб маса ДКЈ367
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-34%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-12%
Комода РЕКС капучино
12.900 ден.14.600 ден.
12.900 ден.14.600 ден.
-25%
Клуб маса ВЕЛИА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-29%
Тросед ВИОЛЕТ
16.900 ден.23.900 ден.
16.900 ден.23.900 ден.
-12%
Спална соба РОНДИНО
43.900 ден.49.900 ден.
43.900 ден.49.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-40%
Биро БАРУ
5.300 ден.8.900 ден.
5.300 ден.8.900 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-25%
Блок кујна ЛОРЕТА ЛУКСОРИ
23.900 ден.31.900 ден.
23.900 ден.31.900 ден.
-19%
Клуб маса ДКЈ366-П2
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
Душек Алегро Премиум
 • Душек Алегро Премиум

Душек Алегро Премиум

27.990 ден.
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 10179
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија Премиум:


Како се изработува Allegro Premium

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. Сунѓер со дебелина 5 cm HR30
 • 3. Сунѓер со дебелина 8,5 cm HR35
 • 4. Сунѓер со дебелина 8,5 cm HR42
 • 5. Рачки со вентилациони отвори
 • Висина на душекот: 25 cm
 •  
 • ► 160 x 200 cm - 27.990 денари
 • ► 180 x 200 cm - 29.990 денари
   

Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетни HR сунѓери.

 • Секој слој на душекот има различна функција за да го прифати телото со сите негови различни притисоци кои се создаваат од различните делови од телото.

 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS