Комода ЕВОРА
 • Комода ЕВОРА

Комода ЕВОРА

16.900 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 46 cm  x  В: 198.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11055
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 46 х 198,5 cm
 • ТВ елемент: 120 х 46 х 48 cm
  Висок елемент: 80 х 39 х 198,5 cm
  Низок елемент: 80 х 39 х 148,5 cm
  Полица: 12
  0 х 25,5 х 45 cm
 • Боја: Бела со Тортана (како на сликата)
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КОМОДА ЕВОРA 1

КОМОДА ЕВОРA 2

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS