Фотеља РОЗА
 • Фотеља РОЗА

Фотеља РОЗА

15.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10923
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 80 x W 105 х H 100 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 47 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 52 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • Изработка: Фотеља изработена во штоф со дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS