Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Тросед ЛИНДА
Димензии: L 218 x W 90 х H 78 cm Висина на седиште: ?? cm Длабочина на седиште:&n..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
АГ МОНО
Димензии: 320-345 x 260-25 x 79 cm Височина на седиште: ..
58.410 ден.64.900 ден.
без ДДВ: 49.500 ден.
-10%
ТДФ ВИОЛЕТ
   3-Тросед: L 233 x W 82 x H 79 cm    2-Двосед: L 17..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
Димензии: 300 x 265 x 83 cm    3-Тросед: L 192 x&nbs..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
   2 x Тросед: L 210 x W 94-110 x H-84 cm   &nbs..
61.110 ден.67.900 ден.
без ДДВ: 51.788 ден.
-10%
АГ РЕЛАКС
Димензии: 300 x 212-233 cm    3-Тросед: L 192 x W 10..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
ТТФ РЕЛАКС
   2 x Тросед: L 213 x W 111-132 x H-81 cm   &nb..
61.110 ден.67.900 ден.
без ДДВ: 51.788 ден.
ТДФ НЕБОЛО
3-тросед: L 206 х W 95 х H 92 cm 2-двосед: L 171 х W 95 х H 92 cm 1-фотеља: L 114 х W 95..
96.900 ден.
без ДДВ: 82.119 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
Димензии: 257 х 220 cm 3-тросед: L 168 х W 100 х H 82 cm 2-двосед: L 220 х W 100 х H 82 cm В..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
Димензии: 277 х 224 cm 3-тросед: L 188 х W 100 х H 75-95 cm 2-двосед: L 224 х W 105 х H 75-95..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
Димензии: 305 х 225 cm 3-тросед: L 180 х W 105 х H 76-95 cm 2-двосед: L 225 х W 135 х H ..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
Димензии: 253 х 200 cm 3-тросед: L 159 х W 102 х H 75-92 cm 2-двосед: L 200 х W 100 х H 75-92..
60.210 ден.66.900 ден.
без ДДВ: 51.025 ден.
-10%
АГ СИСАЈД
Димензии: 255 х 218 cm 3-тросед: L 162 х W 100 х H 86-107 cm 2-двосед: L 218 х W 100 х H..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-10%
АГ РЕЛИ
Димензии: 285 х 222 cm 3-тросед: L 189 х W 98 х H 90 cm 2-двосед: L 222 х W 100 х H 90 cm Височин..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
Тросед МИКА
Димензии: L 220 x W 100 х H 85-100 cm Висина на седиште:  Длабочина на ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Тросед ДИЕГО
Димензии: L 245 x W 100 х H 107 cm Висина на седиште:  Длабочина на сед..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
-7%
АГ ЛАНА
Димензии: 245x165 cm  3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 x ..
21.990 ден.23.600 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
-10%
ТДФ ИРИС
3-Тросед: L 188 х W 90 х H 72-93 cm 2-Двосед: L 128 х ..
34.110 ден.37.900 ден.
без ДДВ: 28.907 ден.
Кауч ВЕНЕЦИЈА
Димензии: 240 x 100 х 55 cm Бoja: Ограничен избор на бои  Изработка: ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
АГ КАВАЛО
Димензии: 250x180 x 90 x 85 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Моде..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS