Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТДФ ТРИКС
Димензии: Д: 240/210/115 cm Ш: 95 cm В: 100 cm Изработка: &n..
36.900 MKD
без ДДВ: 31.271 MKD
АГ ВЕНЕЦИЈА
Димензии: 299x187 x 98 х 94 cm Изработка: Се изработува во еко-кожа, штоф или во комб..
28.900 MKD
без ДДВ: 24.492 MKD
АГ ТИФАНИ
Димензии: 295x196 x 100-105 х 90 cm Боја: Избор од повеќе од 100 видови материјали и ..
28.900 MKD
без ДДВ: 24.492 MKD
АГ КОМО
Димензии: 300x225 x 95 х 77-90 cm Боја: Избор од повеќе од 100 материјали и дезени ..
27.900 MKD
без ДДВ: 23.644 MKD
АГ ЕКОНОМИК
Димензии: 255x195 x 95 х 85 cm Изработка: Еко-кожа / штоф Опис: Аголна гарниту..
18.900 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
ТДФ СОЛЕ
Димензии: Д: 200/150/97 cm Ш: 98 cm В: 104 cm Изработка: &nb..
77.900 MKD
без ДДВ: 66.017 MKD
ТДФ МОЛА
Димензии: Д: 215/162/108 cm Ш: 93 cm В: 104 cm Изработка: &n..
84.900 MKD
без ДДВ: 71.949 MKD
ТД ТИФАНИ
Димензии: Д: 230/195 cm Ш: 100 cm В: 90 cm Изработка: &..
35.900 MKD
без ДДВ: 30.424 MKD
АГ БЕНТЛИ
Димензии: 290 x 195 x 95 х 76 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Комби..
35.900 MKD
без ДДВ: 30.424 MKD
Фотеља САРАХ
Димензии: 65 x 77/109 х 109/96 cm Боја: Кафена Изработка: Еко-кожа Бесплатна..
16.900 MKD
без ДДВ: 14.322 MKD
АГ КЛЕО
Димензии: 286x174 x 109 х 84-102 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна Изработк..
45.900 MKD
без ДДВ: 38.898 MKD
Фотеља ФАЈДО
Димензии: 85 x 94/163,5 х 102/84 cm Боја: Кафена Изработка: Фотеља со релакс..
19.900 MKD
без ДДВ: 16.864 MKD
Фотеља ОПТИМА
Димензии: 77/80 x 139/101 х 84 cm Боја:  - Црна - Крем Изработка:&n..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
Кауч ВИКИ
Димензии: 215 x 104 х 79 cm Лежај: 190 x 115 cm Изработка: Избор на дезен и ..
10.900 MKD
без ДДВ: 9.237 MKD
Тросед ВИВИАН
Димензии: 245 x 100 х 80-95 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна Механизам: ..
17.900 MKD
без ДДВ: 15.170 MKD
ТДФ САВОНА
Димензии: Д: 204/164/100 cm Ш: 92 cm В: 93 cm Изработка: &..
36.900 MKD
без ДДВ: 31.271 MKD

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS