Аголни гарнитури

Аголни гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ ВЕНЕЦИЈА
Димензии: 299x187 x 98 х 94 cm Изработка: Се изработува во еко-кожа, штоф или во комб..
25.900 MKD28.900 MKD
без ДДВ: 21.949 MKD
АГ ТИФАНИ
Димензии: 285x196 x 100-105 х 90 cm Боја: Избор од повеќе од 100 видови материјали и ..
28.900 MKD
без ДДВ: 24.492 MKD
АГ КОМО
Димензии: 300x225 x 95 х 77-90 cm Боја: Избор од повеќе од 100 материјали и дезени ..
27.900 MKD
без ДДВ: 23.644 MKD
АГ ЕКОНОМИК
Димензии: 255x195 x 95 х 85 cm Изработка: Еко-кожа / штоф Опис: Аголна гарниту..
20.900 MKD
без ДДВ: 17.712 MKD
Врз основа на 1 оценки.
АГ БЕНТЛИ
Димензии: 290 x 195 x 95 х 76 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Комби..
35.900 MKD
без ДДВ: 30.424 MKD
Врз основа на 2 оценки.
-20%
АГ КЛЕО
Димензии: 286x174 x 109 х 84-102 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна Изработк..
36.900 MKD45.900 MKD
без ДДВ: 31.271 MKD
АГ МОНИ
Димензии: 275x205 x 90 х 90 cm Изработка: Еко-кожа / штоф Опис: Аголна гарни..
29.900 MKD
без ДДВ: 25.339 MKD
АГ МОНЦА
Димензии: 270x195 x 90 х 70 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Гарнитура со..
27.900 MKD
без ДДВ: 23.644 MKD
АГ АФРОДИТА
Димензии: 315x240 x 80 х 90 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Аголна ..
26.900 MKD
без ДДВ: 22.797 MKD
АГ ТАЊА
Димензии: 290x190 x 95 х 90 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Гарнитура со..
27.900 MKD
без ДДВ: 23.644 MKD
АГ МОНИКА
Димензии: 310x265 x 85 х 95 cm Изработка: Се изработува во еко-кожа, штоф или во ко..
36.600 MKD
без ДДВ: 31.017 MKD
АГ ВИВИАН
Димензии: 305x200 x 100 х 76 cm Изработка: Голем избор на дезени и материјали Опи..
27.900 MKD
без ДДВ: 23.644 MKD
АГ МИНИ СПА
Димензии: 265x195 x 95 х 75 cm Боја: Достапна во две комбинации. Бесплатна испора..
23.900 MKD
без ДДВ: 20.254 MKD
АГ ТРИКС
Димензии: 255x195 x 95 х 85 cm Изработка: Еко-кожа / Штоф Опис: Гарнитура со..
22.900 MKD
без ДДВ: 19.407 MKD
-19%
ТТ РИТА
Димензии: 280x280 x 75 х 90 cm Изработка: Еко-кожа / штоф Опис: Голема фиксн..
34.900 MKD42.900 MKD
без ДДВ: 29.576 MKD
АГ TIME SQUARE
Димензии: 272x220 x 110 х 75 cm (97 cm со подигнати механизми) Изработка: ..
48.900 MKD
без ДДВ: 41.441 MKD

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS