ОСТАНАТО

ОСТАНАТО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фотеља ГЕРМАНИЈА
Димензии: Фотеља: 79 x 76/122 х 102/82 cm Табуретка: 47 х 44 x 40 cm Боја: К..
17.900 MKD
без ДДВ: 15.169 MKD
Фотеља САРАХ
Димензии: 65 x 77/109 х 109/96 cm Боја: Кафена Изработка: Еко-кожа Бесплатна..
16.900 MKD
без ДДВ: 14.322 MKD
Фотеља ФАЈДО
Димензии: 85 x 94/163,5 х 102/84 cm Боја: Кафена Изработка: Фотеља со релакс..
19.900 MKD
без ДДВ: 16.864 MKD
Фотеља АНАБЕЛ
Димензии: 66 x 87,5/159,5 х 106,5/89 cm Боја: Сива Изработка: Фотеља со рела..
15.900 MKD
без ДДВ: 13.475 MKD
Фотеља ОПТИМА
Димензии: 77/80 x 139/101 х 84 cm Боја:  - Црна - Крем Изработка:&n..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
Тросед ВИВИАН
Димензии: 245 x 100 х 80-95 cm Број на бои: Еднобојна / Двобојна Механизам: ..
17.900 MKD
без ДДВ: 15.170 MKD

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS