ОСТАНАТО

ОСТАНАТО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тросед ПУНТО
Димензии: 200 x 100 х 89 cm Бои: Кафена Изработка: Штоф Меха..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Кауч ТИНА
Димензии: 198 x 85 х 90 cm Лежај: 200 x 90 x 90 cm (Лежај 123 х 204) Бои/Дезени: Ка..
13.600 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
Фотеља ПУЛСАР
Димензии: 68 x 85-135 х 106-85 cm Боја: Црна Изработка: Фотеља со релакс механ..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Фотеља МАЕР
Димензии: Фотеља: 78 x 77-106 х 106-94 cm Табуретка: 48 х 42 x 41 cm Боја:&n..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Тросед ЛИВОРНО
Димензии: 195 х 87 x 100 cm Боја:  - Бела - Кафена - Црна Изра..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Тросед ЛИВОРНО Штоф
Димензии: 195 х 87 x 100 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Тр..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Двосед ЛИВОРНО
Димензии: 147 х 87 x 100 cm Боја:  - Бела - Кафена - Црна Изра..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Двосед ЛИВОРНО Штоф
Димензии: 147 х 87 x 100 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Дв..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Фотеља ЛИВОРНО
Димензии: 96 х 87 x 100 cm Боја:  - Бела - Кафена - Црна Израб..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Фотеља ЛИВОРНО Штоф
Димензии: 96 х 87 x 100 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Фот..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Фотеља КАЛИА
Димензии: 87 x 85 х 90 cm Изработка: Избор на боја од еко-кожа или штоф Опис: ..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Фотеља ПРЕЗИДЕНТ
Димензии: Фотеља: 83 x 86 х 99 cm Табуретка: 48 х 48 x 46 cm Боја: Бела Из..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Кауч ТИКО
Димензии: 198 x 85 х 90 cm Лежај: 190 x 122 cm Бесплатна испорака. ..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Фотеља СОЛЕ
Димензии: 97 х 98 x 104 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Фот..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.170 ден.
Тросед ЏОИ
Димензии: 200 x 100 х 80 cm Боја:  - Црна - Кафена Изработка: Тросед израб..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Фотеља ГЕРМАНИЈА
Димензии: Фотеља: 79 x 76/122 х 102/82 cm Табуретка: 47 х 44 x 40 cm Боја: К..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Фотеља САРАХ
Димензии: 65 x 77/109 х 109/96 cm Боја: Кафена Изработка: Еко-кожа Бесплатна..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Фотеља ФАЈДО
Димензии: 85 x 94-164 х 102-84 cm Боја: Кафена Изработка: Фотеља со релакс м..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Фотеља АНАБЕЛ
Димензии: 66 x 87,5/159,5 х 106,5/89 cm Боја: Сива Изработка: Фотеља со рела..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Фотеља ОПТИМА
Димензии: 77 х 72-134 х 101-85 cm Боја:  - Црна - Крем Изработка:&n..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS