ТДФ гарнитури

ТДФ гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТДФ ТРИКС
Димензии: Д: 240/210/115 cm Ш: 95 cm В: 100 cm Изработка: &n..
36.900 MKD
без ДДВ: 31.271 MKD
ТДФ СОЛЕ
Димензии: Д: 200/150/97 cm Ш: 98 cm В: 104 cm Изработка: &nb..
77.900 MKD
без ДДВ: 66.017 MKD
ТДФ МОЛА
Димензии: Д: 215/162/108 cm Ш: 93 cm В: 104 cm Изработка: &n..
84.900 MKD
без ДДВ: 71.949 MKD
ТД ТИФАНИ
Димензии: Д: 230/195 cm Ш: 100 cm В: 90 cm Изработка: &..
35.900 MKD
без ДДВ: 30.424 MKD
-10%
ТДФ САВОНА
Димензии: Д: 204/164/100 cm Ш: 92 cm В: 93 cm Изработка: &..
33.210 MKD36.900 MKD
без ДДВ: 28.144 MKD
-10%
ТДФ ДАНИЕЛА
Димензии: Д: 205/165/100 cm Ш: 90 cm В: 105 cm Изработка: &nb..
42.210 MKD46.900 MKD
без ДДВ: 35.771 MKD
ТДФ ТОНИ
Димензии: Д: 230/195/105 cm Ш: 95 cm В: 90 cm Изработка: &..
39.600 MKD
без ДДВ: 33.559 MKD
ТДФ ТАУРУС
Димензии: Д: 205/156/100 cm Ш: 95 cm В: 102 cm Изработка: ..
110.900 MKD
без ДДВ: 93.983 MKD
ТДФ ЕМА
Димензии: Д: 205/155/95 cm Ш: 100 cm В: 100 cm Изработка: ..
57.900 MKD
без ДДВ: 49.068 MKD
-10%
ТДФ ЕКЛИПС
Димензии: Д: 220/190/130 cm Ш: 95 cm В: 80 cm Изработка: &..
47.610 MKD52.900 MKD
без ДДВ: 40.347 MKD
-20%
ТДФ ЈУЛИЈА
Димензии: Д: 215/175/125 cm Ш: 86 cm В: 100 cm Изработка: ..
39.120 MKD48.900 MKD
без ДДВ: 33.153 MKD
-20%
ТДФ РИТА
Димензии: Д: 220/190/120 cm Ш: 90 cm В: 90 cm (75 cm без перници)..
35.120 MKD43.900 MKD
без ДДВ: 29.763 MKD
-10%
ТДФ ХАКА
Димензии: Д: 220/190/135 cm Ш: 90 cm В: 85 cm Изработка: &..
47.610 MKD52.900 MKD
без ДДВ: 40.347 MKD
ТДФ ТЕСЛА
Димензии: Д: 215/190/115 cm Ш: 100 cm В: 80-100 cm Изработка:&n..
55.900 MKD
без ДДВ: 47.373 MKD
ТДФ ADAGIO
Димензии: Д: 200/180/110 cm Ш: 95 cm В: 100 cm Изработка: ..
54.900 MKD
без ДДВ: 46.525 MKD
ТДФ АРЕА
Димензии: Д: 210/170/115 cm Ш: 95 cm В: 95 cm Изработка: &..
51.900 MKD
без ДДВ: 43.983 MKD

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS