Акција
-14%
Биро МАКСИ 2
5.100 MKD5.900 MKD
5.100 MKD5.900 MKD
-16%
Биро СМАРТ М3
4.100 MKD4.900 MKD
4.100 MKD4.900 MKD
-9%
Детска соба ДИОРА
20.900 MKD22.900 MKD
20.900 MKD22.900 MKD
-8%
Детска соба КИДО
21.900 MKD23.900 MKD
21.900 MKD23.900 MKD
-10%
Детска соба ЛОЛА
17.900 MKD19.900 MKD
17.900 MKD19.900 MKD
-6%
Детска соба СИТИ 136
15.900 MKD16.900 MKD
15.900 MKD16.900 MKD
-8%
Детска соба ТЕЕН
18.900 MKD20.600 MKD
18.900 MKD20.600 MKD
-7%
Детска соба ТРЕНД
25.900 MKD27.900 MKD
25.900 MKD27.900 MKD
-24%
Закачалка АЈДА
2.200 MKD2.900 MKD
2.200 MKD2.900 MKD
-21%
Закачалка БАУМ
2.300 MKD2.900 MKD
2.300 MKD2.900 MKD
-34%
Закачалка КОЛОР
1.900 MKD2.900 MKD
1.900 MKD2.900 MKD
-30%
Закачалка ТРЕЕ
1.600 MKD2.300 MKD
1.600 MKD2.300 MKD
-20%
Клуб маса АЗАЛИА
6.900 MKD8.600 MKD
6.900 MKD8.600 MKD
-25%
Клуб маса К-102
8.900 MKD11.900 MKD
8.900 MKD11.900 MKD
-27%
Лифтомат ВИКТОР
4.300 MKD5.900 MKD
4.300 MKD5.900 MKD
-16%
Лифтомат ВОЛФ
3.600 MKD4.300 MKD
3.600 MKD4.300 MKD
-22%
Лифтомат ДИНО
4.900 MKD6.300 MKD
4.900 MKD6.300 MKD
-26%
Лифтомат ПАТРИК
2.900 MKD3.900 MKD
2.900 MKD3.900 MKD
-15%
Лифтомат РЈ 7307
6.460 MKD7.600 MKD
Врз основа на 1 оценки.
6.460 MKD7.600 MKD
-12%
Спална соба ГЕНОВА
22.900 MKD25.900 MKD
22.900 MKD25.900 MKD
-7%
Спална соба ЕЛИЗА
13.900 MKD14.900 MKD
Врз основа на 1 оценки.
13.900 MKD14.900 MKD
-8%
Спална соба ЛАЗУР
21.900 MKD23.900 MKD
21.900 MKD23.900 MKD
-9%
Спална соба ЛЕОНА
19.900 MKD21.900 MKD
19.900 MKD21.900 MKD
АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ
 • АГ ТИФАНИ

АГ ТИФАНИ

28.900 MKD
без ДДВ: 24.492 MKD
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7991
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 295x196 x 100-105 х 90 cm
 • Боја: Избор од повеќе од 100 видови материјали и дезени
 • Опис: Аголна гарнитура која максимално го исполнува просторот, со механизам за спуштање.
 • *Цената се однесува за изработка во СПЕЦИЈАЛ платна.
 •  
 • АГ ТИФАНИ Акција (акциски платна) 34.900 денари.
 •  
 • АГ ТИФАНИ Стандард 36.900 денари.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS