Акција
-19%
АГ НОЕЛ 2
55.900 ден.68.900 ден.
55.900 ден.68.900 ден.
-10%
Бифе ХУД
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-10%
Блок кујна СИТИ 760
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
АГ МОРГАН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
Бифе ДАЈМОНД
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
-10%
АГ МОНЦА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
Биро ХУД
10.791 ден.11.990 ден.
10.791 ден.11.990 ден.
-10%
Блок кујна ЏЕРСИ
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-50%
Бифе ДУРАНГО
5.900 ден.11.900 ден.
5.900 ден.11.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Витрина КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА

АГ АЈКА

62.910 ден.69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10807
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 310 x 245 cm 
 • 3-тросед: L 205 x W 98 x H 73 - 80 cm
 • 2-двосед: L 140 x W 98 x H 73 -80 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 53 cm
 • Димензии за спиење: 125 x 175 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Крем
 • - Жолта

Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф. Со механизам за спиење на троседот. Метална конструкција и дрвени ногари.

 

 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-21%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.54.900 ден.
69.900 ден.54.900 ден.
-10%
ТТФ ПЕРА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ ПЕРА
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
81.900 ден.73.710 ден.
81.900 ден.73.710 ден.
-10%
ТТФ ТАРЗ
81.900 ден.73.710 ден.
81.900 ден.73.710 ден.
-10%
ТТФ ВЕГА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.
-24%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.56.900 ден.
74.900 ден.56.900 ден.
-10%
АГ ВИОЛЕТ
44.900 ден.40.410 ден.
44.900 ден.40.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS