Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТДФ ЛУГАНО ТДФ ЛУГАНО
   3-Тросед: L 214 x W 94 x H 100 cm    2-Двосед: L 1..
99.900 ден.
без ДДВ: 84.661 ден.
ТТФ САНСЕТ
   2 x Тросед: L 226 x W 91 x H 77 cm    1-Фотеља: L ..
88.900 ден.
без ДДВ: 75.339 ден.
АГ МЕРАНО
Д: 227 x Ш: 227 x В: 100 cm
Димензии: 227x227 x 97 х 100 cm Длабочина на седиште: 50 cm Височи..
54.900 ден.
без ДДВ: 46.525 ден.
ТДФ МЕРАНО
3-Тросед: L 192 х W 85 х H 99 cm 2-Двосед: L 142 х ..
74.900 ден.
без ДДВ: 63.475 ден.
Фотеља МОНДИВИ 70107
Д: 85 x Ш: 92 x В: 108 cm
Димензии: 85 х 92 x 108 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 50..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Фотеља МОНДИВИ 55006
Д: 80 x Ш: 86 x В: 106 cm
Димензии: 80 х 86 x 106 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште:&nb..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Релакс Фотеља ЛУМПУР Релакс Фотеља ЛУМПУР
Д: 70 x Ш: 85 x В: 95 cm
Димензии: 70 x 85-146 х 95-110 cm Боја:  - Кафена ​- Сива Израбо..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Релакс Фотеља ТАУРУС Релакс Фотеља ТАУРУС
Д: 100 x Ш: 95 x В: 102 cm
Димензии: 100 x 80 х 96 cm Боја: Темно Сива - Црна - Кафена Изработка:&n..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Релакс Фотеља НЕВАДА Релакс Фотеља НЕВАДА
Д: 69 x Ш: 87 x В: 100 cm
Димензии: 69 х 87-157 x 100-75 cm Издржливост: до 136 кг Боја:  - Црна ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Релакс Фотеља ДАКОТА Релакс Фотеља ДАКОТА
Д: 71 x Ш: 91 x В: 103 cm
Димензии: 71 х 91-158 x 103-83 cm Боја:  - Темно Сина Изработка: Фотеља..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Релакс Фотеља ВАЛЕТА Релакс Фотеља ВАЛЕТА
Д: 91 x Ш: 92 x В: 107 cm
Димензии: 91 x 92-164 х 107-87 cm Боја: Кафена Изработка: Фотеља со ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
 2 x Тросед: L 233 x W 94 x H 98 cm    1-Фотеља: L 80..
71.900 ден.
без ДДВ: 60.932 ден.
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
  2 x Тросед: L 236 x W 93 x H 80 cm    1-Фотеља: L 73 x&n..
75.900 ден.
без ДДВ: 64.322 ден.
ТТФ БОСТОН ТТФ БОСТОН
2 X 3-Тросед: L 216 х W 87 х H 85 cm 1-Фотеља: L 74 х..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
ТДФ МАРСЕЈ ТДФ МАРСЕЈ
Димензии:     Тросед: L 213 х W 94 х H 102 cm    ..
119.900 ден.
без ДДВ: 101.610 ден.
ТДФ ВИЕНА ТДФ ВИЕНА
Димензии:     Тросед: L 198 х W 94 х H 96 cm    Двосе..
111.900 ден.
без ДДВ: 94.831 ден.
АГ НОЛАН АГ НОЛАН
Димензии: 265 x 205 cm  3-тросед: L 164 x W 107 x H 70-90 cm 2-двосед: L 205 x..
40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
ТДФ ВИОЛЕТ
   3-Тросед: L 245 x W 90 x H 90 cm    2-Двосед:..
48.900 ден.
без ДДВ: 41.441 ден.
Тросед ВИОЛЕТ Тросед ВИОЛЕТ
Димензии: L 245 x W 90 х H 90 cm Димензии за спиење: 106 х 180 cm ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Тросед ИБИЦА Тросед ИБИЦА
Димензии: L 235 x W 94 х H 82 cm Димензии за спиење: 110 х 180&..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS