Акција
АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО
 • АГ АНТЕРО

АГ АНТЕРО

37.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9791
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 276 x 220 cm 
 • 3-тросед: L 180 x W 96 x H 80-96 cm
 • 2-двосед: L 220 x W 96 x H 80-96 cm
 • Височина на седиште: 40 cm
 • Длабочина на седиште: 57 cm
 • Димензии за спиење: 128 x 200 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн, механизам за спиење и механизми-потпирачи за глава.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-20, обликуван
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 6 cm
 • Механизам за глава: Подесувачки механизам со сунѓер НФ-25
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Ногари: Никловани и пластични
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS