Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ ЕЛИТ

АГ ЕЛИТ

57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10625
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 300 x 265 x 83 cm
 •    3-Тросед: L 192 x W 107-127 x H-80 cm
 •    2-Двосед: L 212-233 x W 105 x H-80 cm
 • Височина на седиште?? cm
 • Длабочина на седиште:  55-80 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља58 cm
 •  
 • Бои: Темно Кафеава
 •  
 • Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф со механизмите за зголемување на просторот за седење, дрвени детали на раконаслоните и дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
47.900 ден.43.110 ден.
47.900 ден.43.110 ден.
-10%
ТТФ РЕЛАКС
67.900 ден.61.110 ден.
67.900 ден.61.110 ден.
-10%
ТТФ ЕЛИТ
67.900 ден.61.110 ден.
67.900 ден.61.110 ден.
-10%
ТДФ ВИОЛЕТ
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS