Акција
-10%
Библиотека ЧАРЛИ
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
АГ ТОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-21%
Блок кујна ФОРТЕ
25.900 ден.32.900 ден.
25.900 ден.32.900 ден.
-44%
Бифе ГАСПАРО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Бифе ХУД
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-10%
Бифе 2016
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
АГ ЕЛЗА
 • АГ ЕЛЗА
 • АГ ЕЛЗА
 • АГ ЕЛЗА

АГ ЕЛЗА

28.710 ден.31.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10769
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 273x160 cm 
 • 3-тросед: L 155 x W 94 x H 90 cm
 • 2-двосед: L 160 x W 118 x H 90 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 64/80 cm
 • Димензии за спиење: 110 x 240 cm

 • Опис: Аголна гарнитура за мали простори во крем боја. Клик клак механизам за спиење на троседот и механизам за дополнителен простор за складирање на двоседот. Дрвени ногари.
 • Ногари: Пластични
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТЕСЛА
51.900 ден.46.710 ден.
51.900 ден.46.710 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
23.900 ден.18.900 ден.
23.900 ден.18.900 ден.
-10%
ТТФ ПАРМА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.
-10%
АГ МИКА
30.900 ден.27.810 ден.
30.900 ден.27.810 ден.
-10%
АГ ПАРМА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
66.900 ден.60.210 ден.
66.900 ден.60.210 ден.
-19%
АГ НОЕЛ 2
68.900 ден.55.900 ден.
68.900 ден.55.900 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS