Акција
-15%
Јорган Алегро Софт Тач
842 ден.990 ден.
842 ден.990 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
АГ АПОЛО
41.565 ден.48.900 ден.
41.565 ден.48.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.010 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
19.900 ден.29.900 ден.
19.900 ден.29.900 ден.
-15%
АГ КАИРО
49.215 ден.57.900 ден.
49.215 ден.57.900 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-15%
АГ ЛАНА
20.910 ден.24.600 ден.
20.910 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ ФЕЛИПЕ
 • АГ ФЕЛИПЕ
 • АГ ФЕЛИПЕ
 • АГ ФЕЛИПЕ

АГ ФЕЛИПЕ

71.910 ден.79.900 ден.
Производител: COTTA
Шифра на производ: 10639
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 277 x 224 cm 
 • 3-тросед: L 188 x W 100 x H 75-95 cm
 • 2-двосед: L 224 x W 105 x H 75-95 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Димензија за спиење: 120 x 190 cm
 •  
 • Бои: 
 • - Црна
 • - Кафена
 • Број на бои: Еднобојна
 • Материјал на изработка: Природна кожа
 • Механизам на тросед: 
 • Механизам на двосед: 
 • Механизам за потпирање глава: Да
 • Ногари: Хромирани метални ногари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-25%
АГ РИВА
35.900 ден.26.900 ден.
35.900 ден.26.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
56.900 ден.51.210 ден.
56.900 ден.51.210 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
29.900 ден.19.900 ден.
29.900 ден.19.900 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
66.900 ден.60.210 ден.
66.900 ден.60.210 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТДФ НЕБОЛО
96.900 ден.87.210 ден.
96.900 ден.87.210 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS