Акција
-15%
Јорган Алегро Софт Тач
842 ден.990 ден.
842 ден.990 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
АГ АПОЛО
41.565 ден.48.900 ден.
41.565 ден.48.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.010 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
19.900 ден.29.900 ден.
19.900 ден.29.900 ден.
-15%
АГ КАИРО
49.215 ден.57.900 ден.
49.215 ден.57.900 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-15%
АГ ЛАНА
20.910 ден.24.600 ден.
20.910 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ ФУЕГО
 • АГ ФУЕГО
 • АГ ФУЕГО
 • АГ ФУЕГО
 • АГ ФУЕГО

АГ ФУЕГО

26.265 ден.30.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10840
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 х 175 cm 
 • 3-тросед: L 155 x W 92 x H 76-90 cm
 • 2-двосед: L 175 x W 105 x H 76-90 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 55 / 85 cm
 • Димензии за спиење: 125 x 220 cm

 

 • Бои: Еднобојна
 • Седиште: HR-35 сунѓер, деб 10 cm
 • Подлога под седиштеЕластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно платно
 • НаслонПерници полнети со дробен сунѓер
 • Подлога под наслонЛесонит
 • МеханизамСпуштање наслон
 • НогариМетални црни
 •  
 • *Цената се однесува за платна категорија С.
 •  
 • АГ ФУЕГО (платно категорија С) 30.900 денари

  • АГ ФУЕГО (платно категорија Ф) 33.900 денари

   

  -15% ОД ЗАЛИХА / -10% ПО НАРАЧКА

  ПОПУСТОТ важи од 19.10.2019 до 01.11.2019

   

  • Бесплатна испорака.
  •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
АГ ТЕСЛА
50.900 ден.43.265 ден.
50.900 ден.43.265 ден.
-10%
АГ МИКА
28.900 ден.26.010 ден.
28.900 ден.26.010 ден.
-10%
АГ АНКОНА
56.900 ден.51.210 ден.
56.900 ден.51.210 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
42.900 ден.38.610 ден.
42.900 ден.38.610 ден.
-10%
АГ МОРГАН
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS