Акција
АГ ГЕМИНИ

АГ ГЕМИНИ

63.900 ден.
Производител: COTTA
Шифра на производ: 10634
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Димензии: 305 х 225 cm
3-тросед: L 180 х W 105 х H 76-95 cm
2-двосед: L 225 х W 135 х H 76-95 cm
Височина на седиште: 47 cm
Длабочина на седиште: 64 / 95 cm
Димензија за спиење: 125 х 230 cm

Бои: Портокалова
Број на бои: Еднобојна
Материјал на изработка: Штоф
Механизам на тросед: Едноделен механизам на извлекување
Механизам на двосед: /
Механизам на потпирање глава: Да
Ногари: Хромирани метални ногари

Бесплатна испорака.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS