Акција
АГ ГО
  • АГ ГО
  • АГ ГО

АГ ГО

29.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9713
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 270x162 x 100 х 95 cm
  • Боја: Светло кафеава
  • ИзработкаГарнитура изработена во штоф со 3 механизами за глава, механизам за спиење и простор за складирање.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS